czwartek, 8 lutego 2018

PKN ORLENOPIS TECHNICZNY:
 
Ostatnie spadki giganta paliwowego nie powinny budzić wątpliwości. Górna granica wieloletniego kanału wzrostowego została osiągnięta i rozpoczęliśmy spadki. Pozycja utrzymywana w TrendSystem przez rok dała 27 % zysku. Na obecną chwilę możemy tylko przyglądać się spółce wiedząc gdzie powinien finalnie dotrzeć jej kurs.  Transakcja na walorach została aktualizowana w zakładce Sygnały.
 
W najbliższym czasie nastąpi aktualizacja innych spółek których pozycje zostały zamknięte.
 
Czy czeka Nas bessa ? Na ostatnie zawirowania na giełdach trzeba popatrzeć troszkę szerzej.
 
Istotnym jest ustawa nr 447 wprowadzona w USA i kontr ustawa wprowadzona w Polsce dot IPN. Gra toczy się o co najmniej 65 mld $ dolarów do których prawo uzurpują sobie Światowy Kongres Żydów. Inne szacunki mówią iż kwota roszczeń sięga około 250 mld $. Wyłudzenia kamienic w Warszawie i innych miastach jest niczym w porównaniu z tym o co toczy się gra.
 
Zachęcam do poczytania artykułów na ten temat i próby zrozumienia czym polskie społeczeństwo jest karmione, jaka propaganda jest w prywatnych stacjach TV (szczególnie jednej) oraz niektórych gazetach (szczególnie jednej), dlaczego ze szkół znika historia, dlaczego próbuje się Nam wmawiać iż obozy w Oświęcimiu są polskie. Wiele społeczeństw Zachodu zostało wyedukowane iż to Polacy są odpowiedzialni za Holokaust, tak samo od wielu lat trwa indoktrynacja Naszej młodzieży, itp., itd.