czwartek, 19 stycznia 2012

PORTFEL

KOMENTARZ:

06.06.2013 rok

UWAGA - AKTUALIZACJA POZIOMÓW STOP DLA SPÓŁEK W PORTFELU

12 marca 2012 decyzja o zamknięciu pozycję na MONNARI ----- ZYSK   400  %

W opisie sytuacji giełdowej nic nie ulega zmianie.  

Aktualny wskaźnik Hossy :   30  pkt  w skali 0-100


Rodzi się kolejna BAŃKA SPEKULACYJNA która zostanie nazwana w przyszłości
przez MEDIA nie inaczej jak

HOSSA INFLACYJNA
Oglądałem sobie pewnego wrześniowego wieczoru AD 2012 roku wykresy giełdowe i patrząc na największe spółki dostałem OLŚNIENIA!!!!....... to co tworzą na wykresach prawdopodobnie daje podstawy w 99 % twierdzić, czynione są przygotowania do mocnego ruchu w górę!!!

Obserwacja wszystkiego co dzieje się wokół Nas od pewnego czasu układa się w logiczną całość ......... to wszystko doprowadzi do gigantycznej hossy inflacyjnej która wyniesie ceny akcji do niewyobrażalnych rozmiarów. Dodam do tego że wiele spółek kształtuje swoje ceny w postaci trójkątów i klinów spadkowych co powinno w przypadku wyjścia z tych figur nieść za sobą spory potencjał wzrostu.
Miliardy dolarów wpompowane w rynek muszą napędzić inflację, aby uchronić pieniądz przed utrata siły nabywczej większość będzie chciała gdzieś go ulokować. Na świecie codziennie "wedrują" biliony dolarów moim zdaniem zostały i zostaną w przyszłości wpompowane w akcje, surowce i nieruchomości co doprowadzi do gigantycznej bańki spekulacyjnej. Odpowiedni dobór spółek do portfela powinien dać kolosalne zyski. Aktualna konstrukcja portfela podąża za Rynkiem i stara się nie przegapić gigantycznych zysków które na Nas czekają :)


Portfel:
Spółka
Kupno
Status
Inwestycja
Sprzedaż