środa, 24 maja 2017

CDPROJEKT

Założone w 2002 roku, zlokalizowane w Warszawie i Krakowie, studio CD PROJEKT RED powstało dzięki pasji i miłości do gier.

Jego założyciele: Michał Kiciński i Marcin Iwański, pionierzy dystrybucji gier wideo w Polsce, zdecydowali się wykorzystać swoje doświadczenie wyniesione ze współpracy z największymi światowymi markami, aby tworzyć gry najwyższej jakości. W roku 2007 swoją premierę miał Wiedźmin - pierwsza gra studia.

Po jego sukcesie studio nabrało wiatru w żagle i rozpoczęło prace nad częścią drugą. Mający swoją premierę w 2011 (PC) i 2012 (Xbox 360) roku Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, zapisał się we współczesnej historii gatunku jako jedna z najlepiej ocenianych gier role-playing.

Niegdyś małe studio tworzące gry, CD PROJEKT RED zmieniło się w wiodącego twórcę erpegów, zatrudniające ponad 300 osób z całego świata, studio, które swoimi grami ustanawia nowe standardy w dziedzinie jakości gier oraz podejścia do ich odbiorców - graczy. 

OPIS TECHNICZNY: CDPROJEKT to jeden z liderów TRENDSYSTEMU. Na dzień dzisiejszy zysk gwarantowany wynosi ok. 90 %. System trendowy na obecną chwilę wyznacza poziom stop poniżej ostatniej konsolidacji czyli w okolicach 55 PLN.  Jak widać kurs w ostatnim czasie jest w konsolidacji. Wyjście z konsolidacji widocznej jako rysująca się flaga wskaże drogę kursu. Spółka bardzo mocna fundamentalnie. Trzymając się wskazań systemu nie ma podstaw do kończenia inwestycji w akcje w/w spółki.