piątek, 11 czerwca 2021

AGROTON

 


OPIS TECHNICZNY:

Wszystko wskazuje na to, iż na spółce AGROTON jesteśmy już od pewnego czasu po zmianie trendu na wzrostowy a w takim razie spadki powinniśmy traktować jako korekty i okazje do zakupów. Jeśli opis falowy jest poprawny to aktualnie jesteśmy w fali 3 z docelowym zasięgiem wzrostu w okolice około 25 złotych w ramach budowanego kanału cenowego.

Osobiście sektor rolno - spożywczy upatruje jako lidera wzrostów i w moim odczuciu sektor ten jest już zakumulowany przez najlepszych graczy na Rynku. Dlaczego ? - ano dlatego, że prawdopodobnie po kryzysie Covidowym kolejnym będzie kryzys żywnościowy, który w przeszłości był już "ćwiczony" przez różnego typu agendy o czym można poczytać wgłebiając się w arkana internetu. Po wybiciu szczytu fali 1 zwyżka kursu powinna przyspieszyć. Ryzykuje i z ceną 8 złotych umieszczam spółkę w portfelu LOKOMOTYWA.

 

Oczywiście Serdecznie Zapraszam do grupy zamkniętej znajdującej się pod poniższym linkiem, gdzie umieściłem wykres spółki AGROTON wraz z powyższym opisem technicznym. 

Brak komentarzy: